Een initiatief van het Instituut voor Verantwoord Medicijngebruik

Uitgebreid zoeken
Er werden 4 resultaten gevonden.

PROPYLTHIOURACIL APOTEX TABLET 50MG

16 februari 2017

Voor de 2e x na een jaar gestopt te zijn, werkt mijn schildklier weer te snel. Heb zoveel negatieve reacties gehoord vd slok dat ik het nog een x met medicijnen wil proberen. Na veel bijwerkingen van strumazol nu overgestapt op propylthiouracil. Maar deze bijwerkingen zijn net zo vreselijk. Enorme spierpijnen, hoofdpijn, misselijkheid, duizelig en doodmoe. Ik weet me geen raad. Het enige wat de arts zegt; ja kiest u maar, doorzetten of toch de slok.

Lees informatie over dit medicijn op www.apotheek.nl

PROPYLTHIOURACIL APOTEX TABLET 50MG

9 april 2016

Propylthiouracil is wel erg bitter. Als je de tabletten inneemt en je eet daarna wat, is dat voedsel erg bitter van smaak. Vooral met zuivel. Ik ben er nu ongeveer 2 maanden mee bezig. Ik hoop op een goed verloop, en dat dit medicijn mij mag helpen bij Ziekte van Graves.

Lees informatie over dit medicijn op www.apotheek.nl

PROPYLTHIOURACIL APOTEX TABLET 50MG

16 maart 2014

In 2011 werd bij mij acuut de ziekte van Graves vastgesteld (te snel werkende schildklier). Ik ben door mijn internist zeer goed en regelmatig gecontroleerd dmv o.a. bloedonderzoek. Na ongeveer een jaar gebruik en zorgvuldig afbouwen ben ik nu al een jaar beter! Er is 50% kans dat de ziekte binnen het jaar terugkomt maar ik ben bij mijn laatste bloedcontrole vorig jaar 'schoon' gevonden en hoef nu niet meer terug te komen tenzij ik klachten krijg. Laat u goed nakijken door uw internist en stop nooit zomaar zonder afbouwen dit medicijn. Ik voelde me zelfs met het zorgvuldige afbouwen lang niet altijd lekker en had ook griepachtige verschijnselen. Veel succes!

Lees informatie over dit medicijn op www.apotheek.nl

PROPYLTHIOURACIL APOTEX TABLET 50MG

12 maart 2014

Ik ben met PTU gestopt, omdat ik een radio actieve slok moet nemen, nu ik gestopt ben voel ik me waardeloos, koorts, misselijk, hoogdpijn en gewrichtspijn, diarree en alsmaar het gevoel van te moeten overgeven. Vorige keer is afspraak niet doorgegaan omdat ik dacht dat ik griep had en geen radio actieve capsule zou binnen kunnen houden, nu heb ik weer dat zelfde gevoel en constateer dat het komt omdat ik gestopt ben met het medicijn. Dus hopen maar dat dit gevoel maar gauw overgaat.. zijn dit soms afkick verschijnselen van het medicijn?

Lees informatie over dit medicijn op www.apotheek.nl

Meer informatie

Ga naar apotheek.nl voor meer informatie over medicijnen en aandoeningen

Aanmelden patiëntenpanel