Een initiatief van het Instituut voor Verantwoord Medicijngebruik

Uitgebreid zoeken
Er werden 3 resultaten gevonden.

ROSUVASTATINE SUN TABLET FILMOMHULD 5MG

2 June 2018

Al 4 jaren crestor gebruikt. Sinds februari 2018 Rosuvastatien. Nu krijg ik kniegewrichtspijnen. Nu ik andere ervaringen lees van gebruikers weet ik waar hhet vandaan komt. Ik ga weer Crestor vragen of ik stop met deze medicatie. Dat je zo maar deze waardeloze medicijnen krijgt voorgeschreven, hoe is dit mogelijk ? Crimineel !

Lees informatie over dit medicijn op www.apotheek.nl

ROSUVASTATINE SUN TABLET FILMOMHULD 5MG

7 May 2018

Sinds februari geen verstrekking van "Crestor" meer door zorgverzekeraar en al gauw last van 'zware' bovenarmen- en benen. Gelijkend als spierpijn na gebruik van 2 vervangers nl. Rosuvastatine "Teva" als eerste en daarna "Sun". Heb ditzelfde gevoel al eerder meegemaakt in 2007 toen ik begon met het gebruiken van een Simvastatine en werd door een medepatiënt geattendeerd die hetzelfde had meegemaakt op het medicijn" Crestor" waarna de negatieve symptomen al gauw verdwenen. Hoop met dit berichtje dat er eindelijk eens onderzoek wordt gedaan naar de oorzaak van de bijverschijnselen en dat het 'misbruiken' van patiënten door de zorgverzekeraars als proefkonijnen wordt beëindigd.

Lees informatie over dit medicijn op www.apotheek.nl

Meer informatie

Ga naar apotheek.nl voor meer informatie over medicijnen en aandoeningen

Aanmelden patiëntenpanel